O NAS

ARCHIGRAF – założone przez Grzegorza Frączka powstało w celu stworzenia projektów, które zapewniając wysoki komfort użytkowania współrgrają jednocześnie z otoczeniem i charakteryzują się nieprzeciętną estetyką. Wieloletnia praktyka w renomowanych biurach zaowocowała zdobyciem wyspecjalizowanego doświadczenia w szerokim spektrum działań oraz ogromnym bagażem doświadczeń w kontaktach z użytkownikami jak i współpracą  ze specjalistami różnych branż.

Wykorzystując zdobytą wiedzę i nowoczesne techniki projektowania komputerowego, oraz bardzo dobrą organizację czasu pracy, dokumentacja projektowa wykonana przez Studio charakteryzuje się ogromnę dokładnością oraz wysoką jakością obsługi i wykonania  jak i opracowaniem dokumentacji w określonym terminie.

FILOZOFIA- założeniem powstałego procesu projektowego jest stworzenie indywidualnej  syntezy potrzeb klienta i użytkowników wraz z otoczeniem, należy przez to rozumieć nie tylko kontekst fizyczny ale przede wszystkim emocjonalny. Podstawową dewizą działania jest indywidualne podejście do każdego projektu charakteryzującego się oryginalnością i wykonaniem dokumentacji projektowej na najwyższym poziomie.

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide